Prírodné

Bez chemického ošetrenia

Bez lepku

Bez laktózy

Konopný proteín patrí medzi najlepšie zdroje rastlinných bielkovín. Obsahuje 20 aminokyselín, ako aj omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a má vysoký obsah vlákniny. V jednej 30g porcii obsahuje 13g bielkovín spolu s 4,7g tukov a 6,8g sacharidov.

Je ľahko stráviteľný a je vhodnou alternatívou pre ľudí s intoleranciou na lepok alebo laktózu. Okrem toho, že je bohatým zdrojom enzýmov, vitamínov a minerálov, je výnimočný aj svojim bielkovinovým profilom. 66% z celkového množstva obsiahnutých bielkovín tvorí globulárny proteín – EDESTÍN – ktorý je považovaný za najjedlejšiu a ľahko stráviteľnú formu proteínu.

Konopné semienka sú neodmysliteľnou zložkou nášho konopného proteínu. Melieme ich za studena, aby sme v proteíne zachovali všetky živiny – vrátane horčíka, draslíka, vápnika, železa, vlákniny, chlorofylu, síry, fytosterolov, kyseliny askorbovej, beta-karoténu, histidínu, draslíka, fosforu, riboflavínu, niacínu či tiamínu.

Bio Šujo v Martine
Potraviny ZRNKO

Rastlinky, z ktorých vyrábame naše produkty sú pestované pod kopcami Veľkej Fatry, kde starostlivo vyberáme kvalitnú pôdu a nepoužívame žiadne chemické ošetrenia.

Konopný proteín FATRA HEMP môžete pridávať do smoothies, koktailov, jogurtov, cereálií, polievok, proteínových tyčiniek, palaciniek, muffinov, brownies, koláčov či chleba.

F TR HEMP
Shopping Cart