KONOPNÝ ČAJ

Konopný čaj FATRA HEMP  je ručne zbieraný a triedený z rastlín povolenej odrody konope siatej z jej kvetu na vrchole kvitnutia pre maximálnu kvalitu a využitie biologicky aktívnych látok.

Čaj je bohatým zdrojom antioxidantov, flavonoidov a terpénov, ktoré čaju dodávajú nezameniteľnú chuť a v kombinácii s troškou masla,príp. oleja sa zintenzívnia aj účinky dostupných kanabinoidov. Semienka prítomné v čaji sú prirodzenou súčasťou dozrievajúceho konopného kvetu. Pre zlepšenie zdravotného stavu sa doporučuje čaj úživať dlhodobo a pravidelne.

Konopný čaj upokojuje nervovú sústavu, odporúča sa napr.pri poruchách spánku, úzkosti, dýchacích a tráviacich ťažkostiach a všeobecne pre zlepšenie kvality života.

Ako podporná liečba je vhodný aj pri ochoreniach, ako sú rôzne alergie, neurologické ochorenia a ochorenia pohybového aparátu, pri zápaloch, je vhodný aj pre úpravu hladiny cholesterolu. Pri pravidelnom užívaní významne posilňuje imunitný systém a zvýraznia sa jeho antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.

DSC_0988

Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy.

Odporúčané produkty pre Vás

Konopný proteín FATRA HEMP​

F TR HEMP
Shopping Cart